Rodzina Parafialna Polskiej Parafii zgromadziła się na corocznym Opłatku Parafialnym, na polskiej sali les Gautherets 20 stycznia 2013r. Po wstępnej modlitwie ks. prob. Tomasz Tobys SChr przywitał zgromadzonych Gości, w tym vicaire episcopal pere Jean-Robert Courtot, pere Yves Garruchet, i ks. prob. Romana Szarzyńskiego z polskiej parafii z Le Creusot. Potem odczytano Ewangelię o Narodzeniu Pana Jezusa i podzieliliśmy się opłatkiem. Śpiewaliśmy wspólnie kolędy, i w atmosferze parafialnej rodziny przy stołach delektowaliśmy się przygotowanymi przez Parafian, kanapkami, ciastem i kawą. Przy tej okazji dziękujemy organizatorom!

wtorek,
23 października 2018

Wtorek, XXIX Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera albo wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa